اخبار برگزیده
.

عیادت و دلجویی دکتر حسینی از دو مصدوم اغتشاشات اخیر اردبیل 

.
.معاون امور مجلس رئیس جمهور با حضور در منزل دونفر از مدافعان امنیت که در اغتشاشات اخیر اردبیل دچار مصدومیت شدند، از ایشان عیادت و دلجویی کرد و احساس مسئولیت آنها در حفظ امنیت جامعه را افتخار آفرین و غرورانگیز دانست.
دکتر سید محمد حسینی در جریان سفر به استان اردبیل با حضور در منزل وحید تعدیلی از جوانان بسیجی و سرهنگ اتابک محمدی فرمانده یگان رزم نیروی انتظامی استان که در اغتشاشات اخیر دچار مصدومیت شدید شدند با ابلاغ سلام آیت الله رئیسی گفت: احساس مسئولیت جوانان و بسیجیان عزیز و نیروهای از جان گذشته فراجا که داوطلبانه و غیرتمندانه برای حفظ امنیت و آرامش جامعه و دفاع از ناموس و اموال مردم از جان گذشتگی کردند قابل تحسین است و مردم قدردان آن هستند.
 دکتر حسینی با اشاره به اینکه مردم استان اردبیل از روحیه غیرت، مردانگی، ولایت مداری و عشق و ارادت به امام حسین و حضرت ابوالفضل علیه السلام برخوردار هستند خاطرنشان کرد: برخورداری از چنین روحیه ای باعث شد تا دشمنان و اغتشاشگران نتوانند اهداف خود را در این خطه به اجرا در آورند و عملاً با عدم همراهی مردم ناکام ماندند.
 دکتر حسینی با اشاره به اینکه  در آشوب های اخیر تعداد زیادی از نیروهای بسیجی و انتظامی دچار مصدومیت شدند اظهار داشت: در مواجهه با این اغتشاشات خویشتنداری و تحمل زیادی به عمل آمد تا صف کسانی که از روی احساس و هیجان وارد صحنه شدند با آشوبگران جدا شود. دشمنان با طراحی و به صورت حساب شده و بر اساس تقسیم کار به دنبال کشته سازی و ایجاد تخریب و ویرانی حداکثری بودند اما با درایت نیروهای انتظامی و امنیتی و هوشیاری مردم نتوانستند اهداف خود را پیاده کنند.
 معاون رئیس جمهور با تجلیل از رشادت و فداکاری بسیجیان و نیروهای انتظامی در مقابله با آشوبگران اظهار داشت: تا وقتی که ملت ایران ،جوانان و نیروهای فداکار و از جان گذشته ای مانند وحید تعدیلی و سرهنگ محمدی دارند، دشمنان قطعا نمی توانند خدشه ای در امنیت جامعه و آسایش مردم ایجاد کنند.
.
اخبار برگزیده