اخبار برگزیده

عیادت و دلجویی دکتر حسینی از دو مصدوم اغتشاشات اخیر اردبیل 


معاون امور مجلس رئیس جمهور با حضور در منزل دونفر از مدافعان امنیت که در اغتشاشات اخیر اردبیل دچار مصدومیت شدند، از ایشان عیادت و دلجویی کرد و احساس مسئولیت آنها در حفظ امنیت جامعه را افتخار آفرین و غرورانگیز دانست.
دکتر سید محمد حسینی در جریان سفر به استان اردبیل با حضور در منزل وحید تعدیلی از جوانان بسیجی و سرهنگ اتابک محمدی فرمانده یگان رزم نیروی انتظامی استان که در اغتشاشات اخیر دچار مصدومیت شدید شدند با ابلاغ سلام آیت الله رئیسی گفت: احساس مسئولیت جوانان و بسیجیان عزیز و نیروهای از جان گذشته فراجا که داوطلبانه و غیرتمندانه برای حفظ امنیت و آرامش جامعه و دفاع از ناموس و اموال مردم از جان گذشتگی کردند قابل تحسین است و مردم قدردان آن هستند.
 دکتر حسینی با اشاره به اینکه مردم استان اردبیل از روحیه غیرت، مردانگی، ولایت مداری و عشق و ارادت به امام حسین و حضرت ابوالفضل علیه السلام برخوردار هستند خاطرنشان کرد: برخورداری از چنین روحیه ای باعث شد تا دشمنان و اغتشاشگران نتوانند اهداف خود را در این خطه به اجرا در آورند و عملاً با عدم همراهی مردم ناکام ماندند.
 دکتر حسینی با اشاره به اینکه  در آشوب های اخیر تعداد زیادی از نیروهای بسیجی و انتظامی دچار مصدومیت شدند اظهار داشت: در مواجهه با این اغتشاشات خویشتنداری و تحمل زیادی به عمل آمد تا صف کسانی که از روی احساس و هیجان وارد صحنه شدند با آشوبگران جدا شود. دشمنان با طراحی و به صورت حساب شده و بر اساس تقسیم کار به دنبال کشته سازی و ایجاد تخریب و ویرانی حداکثری بودند اما با درایت نیروهای انتظامی و امنیتی و هوشیاری مردم نتوانستند اهداف خود را پیاده کنند.
 معاون رئیس جمهور با تجلیل از رشادت و فداکاری بسیجیان و نیروهای انتظامی در مقابله با آشوبگران اظهار داشت: تا وقتی که ملت ایران ،جوانان و نیروهای فداکار و از جان گذشته ای مانند وحید تعدیلی و سرهنگ محمدی دارند، دشمنان قطعا نمی توانند خدشه ای در امنیت جامعه و آسایش مردم ایجاد کنند.
اخبار برگزیده