اخبار برگزیده

عیادت معاون رئیس جمهور از بسیجیانی که توسط اغتشاشگران مجروح شده اند

بسیجیان جان خود را به خطر می‌اندازند تا از امنیت مردم دفاع کنند

معاون رئیس جمهور ضمن عیادت از تعدادی از بسیجیانی که توسط اغتشاشگران با سلاح گرم و سرد و سنگ، مصدوم شده اند، ایثارگری آنان در صیانت از امنیت مردم را ستودنی و قابل تقدیر دانست.
دکتر سید محمد حسینی روز پنجشنبه در دیدار با جمعی از بسیجیان گردان امام علی(ع) منطقه ۱۸ که در جریان حوادث اخیر توسط اغتشاشگران مجروح شده اند، با ابلاغ سلام گرم رئیس جمهور اظهار داشت: در حوادث اخیر تدبیر مسئولین این بوده که نهایت خویشتنداری و مدارا انجام شود تا صف اغتشاشگران از کسانی که دچار هیجان شده‌اند، جدا شود و در مقابل اغتشاشگران نیز خشونت حداکثری را در پیش گرفتند لذا تعداد زیادی از نیروهای انتظامی و بسیجیان مجروح و عده ای هم شهید شدند.
دکتر حسینی با تجلیل از روحیه رشادت و فداکاری بسیجیان در دوران دفاع مقدس و تمامی حوادث و فتنه های دشمنان در مقاطع مختلف تاکید کرد: بسیجیان عزیز با حضور به موقع در صحنه، نقش مهمی در خنثی کردن فتنه های دشمنان و  صیانت از امنیت مردم داشتند و همواره جان خود را به خطر انداختند تا به مردم آسیب نرسد.
معاون رئیس جمهور تصریح کرد: نیروهای نظامی و بسیجیان غیور  در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها حضور فعال و تاثیر گذاری دارند و هرگز اجازه نخواهد داد که اغتشاشگران، بر اساس نقشه دشمنان ملت ایران، بتوانند کوچکترین خدشه ای در امنیت جامعه و آسایش روانی مردم ایجاد کنند.
 در این دیدار بسیجیان گردان امام علی علیه السلام ضمن معرفی خود که عمدتاً از طبقه کارگر و دارای شغل آزاد بودند، نحوه مجروح شدن شان را بیان و بر عزم بسیجیان در دفاع از امنیت مردم و مقابله به اغتشاشگران تاکید کردند.
 جواد قربانی فرمانده گردان امام علی علیه السلام منطقه ۱۸ نیز در سخنانی اظهار داشت: بسیجیان این منطقه از روحیه ایمان و دلیری مثال زدنی برخوردار هستند و در همه حوادث در کنار مردم بوده و از آنان حمایت و پشتیبانی می کنند و اجازه نمی دهند کسی به آرامش خاطر و امنیت مردم آسیب بزند.
اخبار برگزیده