معاونت نظارت و هماهنگی

معاون امور نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری:

سیره شهید سلیمانی الگوی انسان‌های آزاده در جهان است

1401/4/22 چهارشنبه

معاون امور نظارت و هماهنگی در معاونت پارلمانی ریاست جمهوری گفت: همه خصلت‌های یک انسان به تمام معنا کامل در وجود شهید سلیمانی جمع شده بود لذا سیره و منش ایشان بهترین الگوی انسان‌های آزاده در جهان است.

یادواره ۲۰۵ شهید منطقه قاقازان و بزرگداشت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شهرک یحیی‌آباد از توابع بخش مرکزی تاکستان برگزار شد.
این مراسم با حضور دکترقاسم جعفری معاون امور نظارت و هماهنگی در معاونت پارلمانی ریاست جمهوری، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، رضا طاهری فرماندار، سعید رحمانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان و قشر‌های مختلف مردم منطقه قاقازان به‌ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد.
در مراسم فوق، جعفری گفت: استان قزوین دارای شهیدان شاخصی همچون محمدعلی رجایی، عباس بابایی، حسین لشگری و سیدآزادگان، علی‌اکبر ابوترابی‌فرد است که همین نشاندهنده شهیدپرور بودن این شهر است.
وی با اشاره به شخصیت شهید سلیمانی بیان کرد: این شهید بزرگوار یک فرمانده مقتدر و به تعبیر خارجی‌ها یک ژنرال به تمام معنا با صلابت بود و همین موجب شد که محبت این شهید بزرگوار در دل هزاران مردم کشور‌های عراق و سوریه نفوذ کند و او را دوست داشته باشند.
معاون امور نظارت و هماهنگی در معاونت پارلمانی ریاست جمهوری افزود: همه خصلت‌های یک انسان به تمام معنا کامل در وجود شهید سلیمانی جمع شده بود لذا سیره و منش ایشان بهترین الگوی انسان‌های آزاده در جهان است.
این مقام مسئول گفت: شهید سلیمانی همانند شهدا زندگی کرد و خداوند نیز به ایشان مقام والای شهادت را عطا کرد و همیشه یاد و نامش جاودانه خواهد ماند.در ادامه این مراسم، مداح اهل‌بیت (ع) به مرثیه‌سرایی و سینه‌زنی پرداخت و مدعوین نیز یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
اخبار برگزیده