*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: فعالیت شهرستان هلیلان امروز آغاز می شود دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: فعالیت شهرستان تازه تاسیس هلیلان امروز بطور رسمی اغاز خواهد شد. حسینعلی امیری روز سه شنبه در بدو ورود به فرودگاه شهدای ایلام اظهار داشت: این سفر بر اساس دعوت استاندار ایلام بمناسبت دهه فجر تدارک دیده شده و طی آن برنامه هایی از جمله افتتاح و بهره برداری از پروژه ها و شورای اداری صورت می گیرد.
وی افزود: یکی از برنامه هایی که در ماه های  اخیر صورت گرفته ایجاد شهرستان جدید هلیلان در استان ایلام است که این ارتقا و سطح تقسیمات با سفر به هلیلان بطور رسمی اعلام می شود.
معاون پارلمانی رییس جمهوری یادآور شد: همچنین تعدادی پروژه در این شهرستان تازه تاسیس به بهره برداری می رسد.
امیری تاکید کرد: بطور  معمول در سفرهای اعضای دولت و سیاست های عمومی دولت در استان ها حسب دستور رییس جمهور ارزیابی و پیگیری می شوند.
به گفته امیری، دیدار با اقشار مختلف، مسوولان و مدیران همچنین مسائلی که به مطرح شدن در دولت و پیگیری در سطح ملی نیازمند هستند، توسط اعضای دولت در سفرهای استان مد نظر است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری ساعتی پیش با استقبال استاندار و معاون استانداری ایلام وارد فرودگاه شهدای ایلام شد.
در جریان سفر یک روزه حسین‌علی امیری معاون رییس جمهوری چندین پروژه در استان ایلام به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر رونمایی می‌شود.
مهم‌ترین برنامه امیری در سفر به ایلام رونمایی از ۲۵۱ پروژه زیربنایی و عمرانی مختلف این استان خواهد بود.
این تعداد پروژه به ارزش سه هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال به صورت متمرکز و در جریان شورای اداری استان ایلام با حضور معاون رییس جمهوری رونمایی خواهند شد.
همچنین معاون پارلمانی رییس جمهوری در سفری کوتاه به شهرستان تازه تاسیس هلیلان پروژه گازرسانی به این منطقه را افتتاح می‌کند.
  


 
 
امتیاز دهی