*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور فرارسیدن ولادت با سعادت پیامبر اسلام (ص) را تبریک گفت دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی فرارسیدن میلاد پربرکت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) را تبریک و تهنیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری متن پیام معاون پارلمانی رئیس جمهور به شرح زیر است: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
در شرایطی که دنیای امروز از تنزل اخلاق رنج می‌برد و با مصائب بزرگی روبرو است و از طرف دیگر مواجه با هجمه به ساحت مقدس پیامبر (ص) که اسوه نیک انسانها است، حلقه گمشده معنویت و انسانیت در دامان پربرکت پیامبر رحمت و مهربانی (ص) یافت خواهد شد.
بانگ ملکوتی اشهدا ان محمد رسول الله که امروز در سراسر گیتی طنین انداز شده است، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی می باشد.
هفته وحدت بی تردید مهمترین نشان صلح و دوستی برای پیروان دین اسلام و پیام آور آن است که مسلمانان با اتحاد، همدلی و همگرایی، در سایه تعلیمات پیامبر خدا (ص) و عترت پاک ایشان، می توانند خود را از تفرقه افکنی بیگانگان دور نگه داشته و در انوار بابرکت قرآن کریم و سنت و سیره نبوی، وحدت و یکرنگی خویش را حفظ کرده و سازندگان تمدن توحیدی باشند.
اینجانب ضمن محکوم کردن اهانت کنندگان به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) تاکید
می نمایم، نظام سلطه باید بداند مکتب تمدن ساز اسلام پر فروغ تر از گذشته به پیش می‌رود و با روی آوردن به این گونه حرکات سخیف جز کوچک کردن خودشان به هیچ نتیجه ای دست پیدا نخواهند کرد و باعث خواهند شد که مسلمانان روز به روز به یکدیگر نزدیکتر شوند
.
 
حسینعلی امیری
معاون پارلمانی رئیس جمهور


 
 
امتیاز دهی