*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
امیری: دکترلاریجانی یار نظام، رهبری و مردم بود. معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: دکتر لاریجانی در همه مراحل و شرایط سخت دوره دهم مجلس شورای اسلامی با مدیریت خوبی که داشت توانست یار و یاور دولت و مجلس باشد.
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور روز سه شنبه با علی لاریجانی رییس سه دوره مجلس شورای اسلامی دیدار و از وی تقدیر و تشکر کرد. 
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور در این دیدار  علی لاریجانی را فردی مجاهد و کاردان و یکی از یاران نظام  و رهبری خواند و تاکید کرد: وی در همه مراحل و شرایط سختی که در دوره دهم وجود داشت به عنوان کسی بود که توانست مدیریت خوبی داشته باشد و یار و یاور دولت و مجلس باشد.
علی‌ لاریجانی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حسینعلی امیری و معاونان پارلمانی مجلس، وی را فردی کاردان دانست که همیشه همراه مجلس بوده و توانسته است رابطه تعاملی بین دولت و مجلس را به نحو احسن برقرار کند.
رییس مجلس دوره دهم امیری را حقوقدانی منصف دانست و افزود: او همیشه در مجلس حضور دائم داشته و تمامی جلسات به عنوان معاون پارلمانی رئیس جمهور جانب انصاف و همراه نمایندگان در طرح مشکلات و ارائه آن به دولت و رییس جمهور و وزرا بوده است.
در این دیدار لاریجانی از امیری خواست که در مجلس یازدهم طرح ها و لوایحی که از مجلس دهم باقی مانده را پیگیری کند که تا پایان دولت دکتر روحانی به اتمام برسد.
 
 
امتیاز دهی