*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور با حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کرد دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مردم استان ایلام از پیشتازان انقلاب اسلامی ایران بودند که نقش مهم و بسزایی در پیروزی آن داشتند. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، در چهارمین روز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، دکتر حسینعلی امیری معاون امورمجلس رئیس جمهور  برای افتتاح پروژه های اقتصادی، عمرانی و فرهنگی به استان ایلام سفر کرده است و در آغاز برنامه های خود ا حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری نیز در این دیدار گفت: سفر ما به استان ایلام به مناسبت دهه مبارک فجر و با دعوت استاندار پرتلاش ایلام برای افتتاح و کلنگ زنی ۲۵۱ پروژه با اعتبار نزدیک به ۳۷۰ میلیارد تومان است.
حسینعلی امیری افزود: یکی از کارهایی که در ماه‌های اخیر انجام شد ایجاد یک شهرستان جدید در استان ایلام و ارتقا بخش هلیلان به شهرستان بود که امروز با سفر به این منطقه بطور رسمی اعلام می‌شود.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه باید خدمات بیشتری به مردم ایلام صورت گیرد، تاکید کرد: مردم این استان از پیشتازان انقلاب اسلامی ایران بودند که نقش مهم و بسزایی در پیروزی آن داشتند.
وی با اشاره به تلاش های استاندار ایلام برای توسعه همه جانبه استان اضافه کرد: مدیریت ارشد استان مجرب و هم در اعضای دولت محبوب هستند و کمک های خوبی را از دولت برای استان جذب کرده اند.
 
امتیاز دهی