*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور معین استان کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با ویروس کرونا شد دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور معین استان کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با ویروس کرونا شد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور  طی ابلاغیه‌ای دکتر امیری را به عنوان معین استان کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با ویروس کرونا تعیین کرد. 

بر اساس این ابلاغیه به منظور افزایش توان استانها در مقابله با ویروس کرونا و تسریع در مشارکت همه جانبه و رفع مشکلات مقابله با این اپیدمی، معاون پارلمانی ریاست جمهوری قرار است به عنوان معین استان کهگیلویه و بویراحمد در امر مقابله با این ویروس با ستاد ملی مبارزه با کرونا همکاری‌های لازم را داشته باشد.  

 در همین رابطه دکتر امیری ضمن اعلام آمادگی کامل برای همکاری موثر و منظم با استاندار و سایر مدیران ارشد استان تا زمان مهار اپیدمی و اعلام وضعیت عادی از ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد: ما به تشخیص دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار مربوطه،  آماده سفر به این استان و تشکیل جلسات مرتبط و ارائه کمک‌های لازم در روزهای آتی و در ایام نوروز هستیم. 
انتهای پیام/
 
امتیاز دهی