*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
در دیدار با آیت الله موسوی جزایری مطرح شد: معاون رئیس جمهوری:دولت در برگزاری انتخابات مجری بی‌طرفی است معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: دولت در برگزاری انتخابات یک مجری بی طرف است و امیدواریم که مردم در این دوره نیز مشارکت حداکثری داشته باشند.

به گزارش ایرنا دکتر حسینعلی امیری شامگاه چهارشنبه در دیدار با آیت الله موسوی جزایرینماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری به اهمیت برگزاری باشکوه انتخابات در اسفندماه امسال اشاره کرد و اظهارداشت: اعتقادی که وجود دارد این است که اگر همه مردم به پای صندوق‌های رای بیایند، انتخابات پرشوری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط خاص کشور و تحریم هایی که به واسطه هیئت حاکمه آمریکا و رئیس جمهوری غیرقابل پیش‌بینی آن بر علیه نظام اعمال می‌شود، گفت: در این شرایط قطعا حضور مردم در انتخابات در سطح بین المللی دارای ابعاد و پیام‌های بسیار قابل توجهی خواهد بود.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری  افزود: حضور اقوام و احزاب سیاسی با هر گرایش سیاسی در انتخابات منجر به انتخاباتی باشکوه و  پرشور خواهد شد و  امروز نیز مقام معظم رهبری عنوان کردند که انتخابات با مشارکت حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر اصل بی‌طرفی دولت در برگزاری انتخابات، یادآور شد: حضور باشکوه مردم قطعا به ناامیدی دشمنان ملت و نظام منجر می شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری همچنین با اشاره به راهپیمایی روز ۲۲ بهمن بیان داشت: این راهپیمایی نیز برای دشمنان و بدخواهان نیز مایه ناامیدی خواهد شد.

 بر اساس این گزارش، معاون پارلمانی رییس جمهوری در سفر ۲ روزه خود به استان خوزستان قرار است، پالایشگاه بنزین و  پل زیرگذر شوشتر را به بهره‌برداری برساند و در یادواره شهدای دشت آزادگان شرکت کند.

توزیع اقلام و تجهیزات ورزشی و خدماتی در شهرستان های کارون، مسجدسلیمان و بهبهان با حضور امیری، بهره‌برداری از استخر دانش بعثت اهواز، و آغاز عملیات اجرایی کارخانه MDF شرکت نوین چوب واقع در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز، افتتاح چند پروژه در آبادان، و افتتاح سیلوی ۴۰ هزار تنی غله در دشت آزادگان از دیگر برنامه‌های سفر معاون پارلمانی رییس جمهوری به خوزستان است.

 
امتیاز دهی