*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
سایر اخبار.
1
با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور انجام شد: آغاز به کار پنجمین پایگاه اورژانس هوایی استان فارس در داراب همزمان با بهار انقلاب اسلامی با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، پنجمین پایگاه هوایی اورژانس فارس و سومین پایگاه اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رییس جمهور در این آیین، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و جنگ تحمیلی گفت: چهل و پنجمین پایگاه هوایی اورژانس کشور در راستای طرح تحول سلامت در داراب راه اندازی می شود، اگرچه اورژانس هوایی به طور مداوم مورد نیاز نیست، اما وجود آن در منطقه احساس اعتماد و امنیت به وجود می آورد.
 امکان دسترسی سریع به بیمار در نقاط صعب العبور با بالگرد و انتقال بیمار به مراکز درمانی، انتقال سریع بیمار از دیگر مراکز درمانی به مرکز استان و انتقال سریع عضو‌های اهدایی از مراکز درمانی شهرستان‌ ها به مرکز استان از فعالیت ‌های مهم بالگرد اورژانس است.
 پایگاه هوایی اورژانس داراب با هزینه ای در حدود دو میلیارد تومان به مرحله عملیاتی رسیده است که سومین بالگرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پنجمین بالگرد اورژانس هوایی استان فارس و چهل و پنجمین پایگاه هوایی اورژانس در کشور محسوب می‌ شود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

...