معاون امور مجلس رئیس‌جمهور از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) بازدید و ضمن خداقوت، از تلاش آنان در ترویج و نشر آموزه های قرآنی قدردانی کرد.
انتخاب سالروز شهادت فقیه نستوه و عالم مبارز، شهید آیت الله سیدحسن مدرس به عنوان روز مجلس، انتخابی نمادین و معنادار است. شهید مدرس به علت ایمان راسخ، روشن بینی و آزادگی الگویی تمام عیار برای نمایندگان و بلکه عموم سیاست ورزان است.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس تقویت اندیشه و گفتمان بسیج و ارتقای روحیه بسیجی در سطوح مختلف کشور را موجب گره گشایی از مشکلات و پیشرفت و آبادانی روز افزون کشور دانست.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در گفت و گوی صریح با برنامه مستند سرآغاز به بازخوانی هویت جوان و مدیریت جهادی و واکاوی دلایل اغتشاشات اخیر پرداخت.
معاون رئیس جمهور افزود: متاسفانه در 8 سال گذشته رخوت و سستی شدیدی بر امور اجرایی کشور حاکم بود که موجب معطل ماندن بسیاری از امور و تشدید نارضایتی مردم شده است و در چنین شرایطی دولت مردمی به رغم همه موانع و مشکلات، با جدیت بدنبال بهبود شرایط زندگی مردم و رونق اقتصادی است.
معاون امور مجلس رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام ضمن بیان مسائل روز کشور  به تشریح اقدامات دولت در مسیر رفع مشکلات بر جا مانده از دوره گذشته به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
بیشتر >
1401/4/20 دوشنبه
قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
گام دوم
سند تحولی دولت مردمی
گزارش راهبردی