معاون امور مجلس رئیس‌جمهور از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) بازدید و ضمن خداقوت، از تلاش آنان در ترویج و نشر آموزه های قرآنی قدردانی کرد.
انتخاب سالروز شهادت فقیه نستوه و عالم مبارز، شهید آیت الله سیدحسن مدرس به عنوان روز مجلس، انتخابی نمادین و معنادار است. شهید مدرس به علت ایمان راسخ، روشن بینی و آزادگی الگویی تمام عیار برای نمایندگان و بلکه عموم سیاست ورزان است.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس تقویت اندیشه و گفتمان بسیج و ارتقای روحیه بسیجی در سطوح مختلف کشور را موجب گره گشایی از مشکلات و پیشرفت و آبادانی روز افزون کشور دانست.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در گفت و گوی صریح با برنامه مستند سرآغاز به بازخوانی هویت جوان و مدیریت جهادی و واکاوی دلایل اغتشاشات اخیر پرداخت.
معاون رئیس جمهور افزود: متاسفانه در 8 سال گذشته رخوت و سستی شدیدی بر امور اجرایی کشور حاکم بود که موجب معطل ماندن بسیاری از امور و تشدید نارضایتی مردم شده است و در چنین شرایطی دولت مردمی به رغم همه موانع و مشکلات، با جدیت بدنبال بهبود شرایط زندگی مردم و رونق اقتصادی است.
معاون امور مجلس رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام ضمن بیان مسائل روز کشور  به تشریح اقدامات دولت در مسیر رفع مشکلات بر جا مانده از دوره گذشته به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
دکتر سید محمد حسینی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد با تبیین و تشریح اهداف دشمنان در ایجاد آشوب و بلوا در کشور اظهارداشت: امروز دشمن با تمام قوا و با بکارگیری همه ابزارها و شیوه های عملیات روانی و رسانه ای به میدان آمده تا به ملت مقاوم ایران و نظام اسلامی ضربه بزند.
معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است در عرصه حضور در صحنه مورد تهمت، افترا توهین و پرخاش قرار بگیریم اما برای اصلاح اجتماعی لازم است با شهامت و بدون واهمه و با توکل به خدا نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.
معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه با روحیه جهادی و با اراده بالا می توان کارهای بزرگی در عرصه تولید و سازندگی انجام داد گفت: هیچ عاملی نمی‌توانند در عزم و اهتمام دولت مردمی برای رونق تولید و بهبود شرایط کشور وقفه ایجاد کند.
دیدار دکتر حسینی با خانواده دو شهید مدافع امنیت استان البرز
1401/8/21 شنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس با خانواده شهیدان بسیجی مدافع امنیت « علی اصغر بیگلو و روح الله عجمیان» که در جریان اغتشاشات اخیر استان البرز به شهادت نائل آمدند دیدار و با آنان ابراز همدردی کرد.
عیادت معاون رئیس جمهور از بسیجیانی که توسط اغتشاشگران مجروح شده اند
1401/8/21 شنبه
معاون رئیس جمهور ضمن عیادت از تعدادی از بسیجیانی که توسط اغتشاشگران با سلاح گرم و سرد و سنگ، مصدوم شده اند، ایثارگری آنان در صیانت از امنیت مردم را ستودنی و قابل تقدیر دانست.
دیدار دکتر حسینی با اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای و جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران
1401/8/21 شنبه
دکتر حسینی : حوادث اخیر کاملاً طراحی و برنامه ریزی شده است که در بستر برخی از نارضایتی ها و بی اعتمادی انجام می شود لذا ضرورت دارد با دقت آسیب شناسی شود تا در آینده با این گونه اتفاقات مواجه نباشیم.
معاون رییس جمهور در امور مجلس با والدین شهید آرمان علی وردی طلبه بسیجی مدافع امنیت دیدار و از آنان دلجویی کرد.
دکتر حسینی : دانشگاه محیط علمی است و گفت و گو و تضارب آرا قابل قبول است و اگر منطق و استدلالی باشد، نیاز به شعار و غوغا نیست. وقتی شما در مقابل یک مسئول براحتی شعار می دهید، مشخص است در کشور آزادی وجود دارد.
دکتر حسینی به تماشای «جهان بانو» نشست
1401/8/17 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور با حضور در بوستان ولایت به تماشای نمایش بزرگ میدانی «جهان بانو» به کارگردانی حسن بزرا نشست
معاون پارلمانی رئیس جمهور در جمع فرماندهان و کادر نیروی پدافند هوایی ارتش 
1401/8/15 یکشنبه
دکتر حسینی :عمده دلیل حضور گسترده مردم در مراسم یوم الله سیزده آبان در سال جاری، واکنش و اعلام برائت از عاملان حوادث اخیر بود که با حمایت و پشتیبانی امریکا و حامیانش رخ داد و همانطور که رهبر انقلاب اشاره کردند، در حوادث اخیر دست خارجی کاملا آشکار بود
دکتر حسینی در مراسم ۱۳ آبان اردبیل:
1401/8/14 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور ۱۳ آبان را روز بیادماندنی و تاریخی در مسیر سرافرازی و استقلال ملت ایران توصیف کرد و گفت: ملت ایران در این روز ماهیت استکباری آمریکا را رسوا کرد و فریاد آزادی و عزت سر داد.
دکتر حسینی در دیدار نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی سوریه و ایران و هیات همراه:
1401/8/11 چهارشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت و مجلس جمهوری اسلامی ایران بر تحکیم و تعمیق روزافزون روابط تهران- دمشق اظهارداشت: ظرفیت های فراوانی برای تحکیم و تعمیق سطح روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور وجود دارد که باید در راستای منافع دو ملت شناسایی و فعال شوند.
دکتر حسینی: دولت و مردم مصمم  به فتح قله های توسعه و تعالی در علوم مختلف هستند
معاون امور مجلس رئیس جمهور، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از مدیران دلسوز، مومن و توانمند کشور توصیف کرد و با اشاره به دانش و تجارب مدیریتی و اجرایی ارزنده دکتر زاهدی وفا اظهار داشت: ایشان در مدیریت‌های مختلف توفیقات قابل توجهی داشته است و از روحیه تحول گرایی، مردمی و جهادی برخوردار است و می تواند این وزارتخانه بسیار مهم را در ریل درست به حرکت درآورد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور که در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، در مسیر پیاده‌روی ضمن گفت‌وگو با مردم و زائران در مسیر پیاده‌روی با حضور در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف، پیگیر مسائل و مشکلات زائران شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد:
1401/6/15 سه‌شنبه
معاون رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت برای مدیریت عرضه و تقاضا در بازار خودروهای سواری و کنترل قیمت و تولید این کالا و جلوگیری از تاثیر منفی کمبود گواهی اسقاط، بر این امور اظهار داشت: دراین راستا لایحه «الحاق یک تبصره به ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو- مصوب -1401 با قید دو فوریت، تقدیم مجلس شورای اسلامی گردید.
واکنش توئیتری دکتر حسینی به برداشت نادرست برخی رسانه ها از سخنانش؛
1401/6/8 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رییس جمهور به تیتر و برداشت نادرست برخی رسانه‌ها از سخنانش در پاسخ به دغدغه دانشگاهیان استان قم درباره اقدام ناصواب دولت سابق در کاهش سطح دانشگاه حضرت معصومه به دانشکده، و ادغام برخی دانشگاهها مثل دانشگاه نرجس رفسنجان واکنش نشان داد. 
معاون امور مجلس رئیس جمهور با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت حرم مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه و نماینده ولی فقیه در استان قم دیدار و گفت و گو کرد.
معاون رئیس جمهور در مراسم افتتاح کارخانه آریا گرانول قم:
1401/6/8 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور بر ضرورت تقویت و احیای رابطه دولت و مردم تاکید کرد و گفت: تبیین شرایطی که بر کشور حاکم بود در کنار اقدامات شبانه روزی دولت مردمی برای رفع کمبودها و گره گشایی از مشکلات مردم در تقویت روحیه امید و ارتقای سرمایه اجتماعی تاثیرگذار است.
با حضور دکتر حسینی در قم انجام شد :
1401/6/8 سه‌شنبه
 فازهای توسعه شرکت آریا گرانول قم به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه تولید کفش و صندل با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.
معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت هفته دولت و برای افتتاح طرح‌های عمرانی و زیربنایی و تبیین دستاوردهای دولت مردمی  وارد استان قم شد.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور چندین طرح زیربنایی و اقتصادی را در شهرستان گنبد سلطانیه زنجان افتتاح و کلنگ آغاز عملیات اجرایی ساخت سیلوهای بتنی  را به زمین زد.
دکتر حسینی در نماز جمعه زنجان:
1401/6/8 سه‌شنبه
 معاون پارلمانی رییس جمهور پیش از خطبه‌های نماز جمعه زنجان در سخنانی به تبیین و تشریح دستاوردها و موفقیت های دولت مردمی در یک سال گذشته پرداخت.
دکتر حسینی در مراسم افتتاح پروژه‌های عمران روستایی زنجان:
1401/6/8 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت هفته دولت به منظور افتتاح پروژه های دولت سیزدهم و بررسی روند اجرای مصوبات سفرهای استانی و نیز تبیین و تشریح دستاوردها و اهداف دولت مردمی به استان زنجان سفر کرد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با عنوان «صنعت دفاعی، دانش‌بنیان، اقتدارآفرین» بازدید کرد.
 معاون رئیس جمهور در امور مجلس با حضور در بوستان ولایت، همراه با مردم از نمایش آئینی بزرگ میدانی «تنهاتر از مسیح» دیدن کرد. 
معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت هفته دولت در خبرگزاری تسنیم حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن با خبرنگاران به گفت و گو نشست.
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: با پایان یافتن دور اول دیدار و گفتگوی رئیس جمهور با تمام نمایندگان مجلس در قالب مجامع استانی در سال اول ریاست جمهوری که رکوردی بی سابقه است، اینگونه جلسات به شیوه‌های دیگر از جمله دیدار با اعضای فراکسیون ها و کمیسیون ها ادامه خواهد داشت.
معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و تبیین و ترسیم دستاوردهای یکساله دولت در خبرگزاری خانه ملت حضور یافت.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور در ادامه سلسله دیدارهای خود با نمایندگان استان های مختلف، عصر سه شنبه میزبان نمایندگان استان سیستان و بلوچستان بود و از نزدیک در جریان دغدغه‌ها ، مطالبات و نگرانی های آنان قرار گرفت.
معاون امور مجلس رئیس جمهور شهدای رسانه را طلایه‌داران و پیشگامان عرصه جهاد تبیین و الگوی اصحاب رسانه توصیف کرد و گفت: اگر در دوران دفاع مقدس با جنگ نظامی و سخت وارد عرصه میدان شدیم امروز نیز وظیفه داریم با همان روحیه در عرصه جنگ نرم، جهاد و فداکاری کنیم.
12345678910...>>>
اخبار برگزیده