به منظور ارایه گزارش از عملکرد یکساله معاونت امور مجلس ریاست جمهوری؛
1401/5/19 چهارشنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس امشب میهمان  برنامه تلویزیونی صف اول شبکه خبر خواهد بود و به طور مستقیم به سوالات مطرح شده پاسخ می دهد.
 دکتر سید محمد حسینی در پیامی با تقدیر از زحمات ارزنده فعالان سخت‌کوش و دلسوز عرصه اطلاع‌رسانی و تحلیل رخدادهای خبری، خبرنگاران را منادیان آگاهی و ناشران دانایی در جامعه دانست.
معاون امور مجلس رییس جمهور با اشاره به ضرورت توسعه همه جانبه مناسبات تهران – برزیلیا گفت: دو کشور ظرفیت های فراوانی برای توسعه روابط در بخش های قتصادی، تجاری، علمی و فرهنگی دارند که می تواند در راستای منافع دو ملت فعال شود.
به منظور شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید کلمبیا؛
1401/5/18 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور به منظور شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید کلمبیا وارد بوگاتا پایتخت کلمبیا شد.
با حضور دکتر حسینی انجام شد؛
1401/5/10 دوشنبه
درگاه اطلاع رسانی و پورتال جدید معاونت امور مجلس ریاست جمهوری با حضور دکتر حسینی و در حاشیه نشست معاونین پارلمانی وزارتخانه ها با کمیسیون اصل نود مجلس، رونمایی شد.
​​​​​​​معاون امور مجلس رئیس جمهور در جریان سفر به شیراز با آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر حسینی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان فارس:
1401/5/10 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور به منظور سخنرانی در یادواره ملی سرداران امیران و ۳  هزار شهید قشقایی و بخ دعوت مجمع نمایندگان این استان، وارد شیراز شد.
معاون پارلمانی رییس جمهور از  ایجاد سازمان نظام روزنامه نگاری جمهوری اسلامی  به منظور حمایت از خبرنگاران و رفع مشکلات و دغدغه های اصحاب رسانه خبر داد و گفت: اقدامات لازم در این زمینه در کمیسیون فرهنگی دولت در حال نهایی شدن است و بزودی به هیات دولت ارائه می شود تا پس از تصویب، در قالب لایحه‌ای به مجلس  تقدیم شود.
دکترحسینی در افتتاحیه نخستین کنفرانس بین المللی رسانه، ارتباطات و حکمرانی سایبری:
1401/5/10 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور نتیجه حکمرانی سایبری در کشور را ایجاد امنیت اجتماعی، تضمین فعالیت اقتصادی مردم، ارتباطات سالم ، توسعه و تسریع در خدمات اجتماعی و البته ناامن سازی آن برای اختلالگران، شیادان اقتصادی و مفسدان دانست و گفت: یکی از تاکیدات دولت مردمی و رئیس جمهور توسعه فراگیر زیرساخت فنی و بومی کشور در حوزه فضای مجازی و دیجیتال است و شبکه ملی اطلاعات در این دولت راه اندازی خواهد شد.
معاون رئیس جمهور در مراسم امضای تفاهمنامه اجرای طرح احسان دانش:
1401/5/9 یکشنبه
آیت الله رئیسی در پیامی به یادواره سه هزار شهید ایل قشقایی:
1401/5/8 شنبه
رئیس جمهور سرداران، امیران، شهدا و علمای بزرگوار عشایر قشقایی را مظهر شکوهمند ریشه های ایمان دینی در میان ملت ایران دانست و ابراز اطمینان کرد که همچون گذشته روحیه دلیری، ظلم ستیزی و عزت آفرینی ایل قشقایی، الهام‌بخش نسل های آینده انقلاب خواهد بود و برای کشور عزیزمان، آینده‌ای درخشان و پرشکوه رقم خواهد زد.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار چهره به چهره با ده‌ها نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان خمین، مشکلات و مطالبات آنان را شخصا مورد بررسی قرار داده و دستورات لازم را برای پیگیری مطالبات مطرح شده ارائه کرد.
در بازدید و بررسی میدانی معاون رئیس جمهور معلوم شد؛
1401/5/2 یکشنبه
 معاون امور مجلس رئیس جمهور از پروژه نیمه‌تمام احداث بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی خمین بازدید کرد.
حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور:
1401/5/2 یکشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور از بیت حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در شهرستان خمین بازدید و بر لزوم حفظ و صیانت از آن تاکید کرد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور  مشکلات بهره برداری کامل از ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گردشگری شهر خمین را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
در جریان سفر به شهرستان خمین انجام شود؛
1401/5/2 یکشنبه
به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور؛
1401/5/2 یکشنبه
حضور دکتر حسینی در جشن بزرگ غدیر و اجتماع پرشور مردم شهرستان قدس/
1401/4/28 سه‌شنبه
معاون امور مجلس در مراسم بزرگ عید سعید غدیر و جشن ازدواج ساده در مصلای شهرستان قدس شرکت و سخنرانی کرد‌.
معاون رئیس جمهور در افتتاحیه مسابقات قرآنی مشکات:
1401/4/28 سه‌شنبه
دکترسید محمد حسینی در حاشیه مراسم یادواره شهید گمنام در گلزار شهدای قمصر کاشان در دیدار صمیمی با بانو حسین زاده تنها مادر چهار شهید شهر کاشان از صبر، شکیبایی و صلابت و استقامت این بانوی گرانقدر تجلیل کرد.
حضور معاون رئیس جمهور در جمع گرم و صمیمی اهالی روستای مسلم آباد و حسین آباد
1401/4/25 شنبه
دکتر سید محمد حسینی عصر جمعه در مراسم یادواره شهید گمنام و در جمع گرم و صمیمی مردم روستای مسلم آباد و حسین آباد بخش قمصر کاشان حضور یافت و همراه با مردم روستا و خانواده شهدا به خواندن دعای سمات پرداخت.
معاون امور مجلس رئیس جمهور با تشریح وضعیت اقتصادی کشور و تبیین برنامه ریزی و سیاستگذاری دولت مردمی برای بهبود شرایط زندگی مردم اظهار داشت: بدون تردید با اهتمام ویژه و اقدامات جهادی و انقلابی دولت مردمی و با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب از مشکلات عبور کرده و آینده روشنی پیشرو داریم.
دکتر حسینی در دیدار خانواده های شهید در بادرود و نطنز:
1401/4/25 شنبه
معاون امور مجلس رییس‌جمهور والدین شهدا را چراغ تابناک در مسیر زندگی و هدایت جامعه توصیف کرد و گفت: در مقابل عظمت ستودنی و صلابت والدین شهیدان سر تعظیم فرود می آوریم.
دکتر حسینی در جمع زائران و مجاوران امامزادگان آقا علی عباس و سید محمد علیهما سلام در بادرود:
1401/4/25 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور آستان مقدس امامزادگان آقا علی عباس و سید محمد علیهما سلام را زیارت کرد.
دکتر حسینی در مراسم همایش بین‌المللی هزاره شیخ جام در تربت جام:
1401/4/25 شنبه
معاون رییس جمهور بزرگداشت و معرفی اندیشه و افکار مفاخر، اندیشمندان و علمای بزرگ را باعث شکل گیری هویت تاریخی و ملی یک ملت دانست و گفت:  امروز وظیفه داریم کاستی ها و کم کاری هایی صورت گرفته در این زمینه را جبران کرده  و نسل جوان را با فرهنگ و تاریخ و مشاهیر آشنا سازیم.
معاون رئیس‌جمهور در دیدار استاندار خراسان رضوی:
1401/4/25 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار استاندار خراسان رضوی مهمترین مسائل مربوط به استان و آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر استانی را مورد بررسی قرار داد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور در جمع پرشور مردم رودسر:
1401/4/18 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور  در آیین بزرگداشت دکتر محمد معین:
1401/4/18 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: با توجه به لزوم استقرار روشمند همکاری‌های قضائی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل و با توجه به آثار مثبت ناشی از اتخاذ تدابیر و ایجاد بسترهای مناسب قانونی برای اتباع دو دولت و در راستای زمینه‌سازی برای گسترش مناسبات دو کشور و ارتقای سطح همکاری دوجانبه و تحکیم مناسبات میان آنها، قانون یاد شده مصوب گردید .
در جریان بررسی ماده واحده طرح دوفوریتی تغییر تاریخ سال مالی و پیشنهاد اصلاح کل مطروحه،عنوان شد
1401/4/6 دوشنبه
معاون نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری:
1401/4/4 شنبه
در جریان بررسی طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی و تخصصی انجام شد؛
1401/4/1 چهارشنبه
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استدلال معاون تقنینی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری درخصوص نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی و تخصصی موافقت کردند.
معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفت گو کرد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به ارائه 3 لایحه تاسیس منطقه آزاد تجاری- صنعتی «دوغارون»، «سرخس» و «مازندران» به مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از ابزارهای لازم برای توسعه صادرات و ایجاد اشتغال در کشور کاهش موانع قانونی است که این امر از طریق تاسیس مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی میسر است لذا به منظور رفع موانع رشد و توسعه و ایجاد رونق اقتصادی در استان های خراسان رضوی و مازندران این لوایح تقدیم مجلس شورای اسلامی گردید.
در بحث و بررسی تکلیف دولت برای بازسازی و نوسازی شبکه های انتقال برق مناطق محروم مطرح شد
1401/3/29 یکشنبه
نمایندگان مجلس پس از تصویب آخرین ماده (ماده 21) طرح توسعه و مانع زدایی صنعت برق کشور مطابق با گزارش مصوبه کمیسیون انرژی، به رسیدگی به گزارش اصلاحی کمیسیون در خصوص موادی از طرح مذکور که در جلسات قبل برای رفع ابهام و اصلاح مغایرتهای قانونی به کمیسیون ارجاع شده بود، پرداختند.
در تشریح تقاضای دو فوریت لایحه اصلاح تبصره های (۱) و (۷) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ مطرح شد:
1401/3/25 چهارشنبه
رسیدگی به تقاضای دو فوریت «لایحه اصلاح تبصره های (۱) و (۷) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور» در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت .
12345678910...>>>
اخبار برگزیده