*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1398/8/19 يكشنبه نخستین واحد گلخانه‌ای هیدروپونیک یا کشت بدون خاک شهرستان مهریز امروز با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید معاون رئیس جمهور: ‌مسئولان ‌از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت کنند به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری در آیین افتتاحیه پروژه‌های شهرستان مهریز اظهار داشت: باید نگاه کارگزاران به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران، نگاه به مجاهدان عرصه جهاد اقتصادی باشد.
وی تصریح کرد: کشور به ویژه یزد استعدادهای بسیار زیادی دارد که یکی از این استعدادهای بسیار ارزشمند در استان یزد نیروی انسانی کارآمد، مسئولیت‌پذیر، مومن و فرهیخته است که در هر عرصه‌ای وارد شده توانسته مشکلات زیادی را برطرف کند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور به افتتاح واحد گلخانه‌ای در شهرستان مهریز اشاره کرد و افزود: این واحد با بهره‌گیری از تکنیک‌های فنی، در راستای بالابردن بهره‌وری و کیفیت محصول و کاهش مصرف آب در نوع خود بی‌نظیر است.
امیری با تاکید بر اینکه نیروی انسانی مهمترین دارایی و سرمایه یک اجتماع و کشور به حساب می‌آید عنوان کرد: لازم است در هر بخش و واحدی، نسبت به تقویت نیروی انسانی به ویژه در حوزه‌های اقتصاد دانش‌بنیان تلاش شود.
وی افزود: این که در یک شهرستان استان یزد چنین واحد گلخانه‌ای به وجود آید و زمینه توسعه هرچه بیشتر این صنعت را با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و جغرافیایی این منطقه ایجاد کند، نشان دهنده عزم جدی است که در بین مسئولان و فعالان اقتصادی مهریز وجود دارد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...