*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
12
1398/10/11 چهارشنبه افتتاح پروژه واحد صنعتی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی شهرستان گرمی اردبیل با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل، حسینعلی امیری معاون پارلمانی، به عنوان نماینده رئیس جمهور برای افتتاح پروژه واحد صنعتی تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی به شهرستان گرمی سفر کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر استانی به اردبیل پروژه واحد صنعتی تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی شهرستان گرمی را افتتاح کرد. این مجتمع با اشتغال 220 نفر در فاز تکمیلی و با اعتبار بالغ بر 620 میلیارد ریال ساخته شده است.
در این مراسم امیری با تاکید بر حمایت ویژه دولت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی گفت: دولت حمایت ویژه ای ازسرمایه گذاران بخش خصوصی دارد و در دولت تدبیر و امید اقدامات مهمی در این راستا انجام شده تا فرصت های شغلی بیشتری برای جوانان ایجاد شود. 
معاون پارلمانی ریاست جمهوری تصریح کرد: کشور ما نیاز به مدیریت جهادی و خلاقیت و ابتکار دارد و لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی اهتمام ویژه‌ای برای تحقق این امر داشته باشند. بنابراین مسئولان استان اردبیل وظیفه دارند در جهت حل و فصل مشکلات تلاش کنند و ما هم مشکلات استان را در دولت پیگیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری یک عبادت است، افزود: سرمایه گذار این  کارخانه با اقدامات خوب خود توانسته این مجموعه را در گرمی مغان راه‌اندازی کند و قطعا در این امر نیت خیری داشته که ثمره آن عاید استان خواهد شد و ان‌شاالله اشتغال زیادی در این مجموعه ایجاد خواهد شد.
امیری در پایان تاکید کرد: استان اردبیل دارای قابلیت‌های ویژه‌ای از جمله نیروی انسانی مستعد است که هر کدام می‌توانند مانند سرمایه گذار این کارخانه در زمینه‌های مختلف سرمایه گذاری کنند که برای تحقق این موضوع حمایت دولت و مسئولان نیاز است و به‌ویژه دستگاه‌های قضایی و اجرایی باید بیشتر همکاری کنند تا موانع تولید در استان برطرف شود.

پس از افتتاح این کارخانه دکتر امیری از کارخانه شیرآلات بهداشتی فرزانه بازدید کرد همچنین معاون پارلمانی رئیس جمهور به همراه فرماندار و فرمانده مرزی این شهرستان، به مرز مشترک ایران و آذربایجان رفت و از بازارچه مرزی آنجا بازدید کرد. در جریان این سفر در شورای اداری طی نشستی صمیمی با صنعتگران، تولیدکنندگان و روسای ادارات این شهرستان به بررسی مشکلات این شهرستان پرداخته شد. 


انتهای پیام/
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...