*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1398/10/11 چهارشنبه معاون پارلمانی رئیس جمهور: حل مشکلات اقتصادی مردم ،دغدغه مشترک دولت و مجلس است معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت در تلاش است برای حل مسئله کشور و تامین معیشت مردم و بالا رفتن توسعه استان ها، وحل بیکاری و تحقق اشتغال گام بردارد و این نگاه در سطوح بالای دولت هم وجود دارد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری جلسه شورای اداری شهرستان گرمی با حضور دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور و مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان گرمی چهارشنبه مورخ 11 دی ماه در محل فرمانداری شهرستان گرمی برگزار شد.
دکتر امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوردر این جلسه ضمن تبریک ولادت حضرت زینب وروز پرستاربه مردم ولایی وشهید پرورشهرستان گرمی گفت:بنده به نمایندگی ازدولت وآقای رئیس جمهور توفیق پیدا کردم که در محضر مردم شهید پرور شهرستان گرمی باشم. 
دکترامیری گفت:حل مشکلات اقتصادی مردم ،دغدغه مشترک دولت و مجلس است و قطعا یکی از دلایل حضور بنده به نمایندگی از دکتر روحانی رئیس جمهور محترم ودولت تدبیر وامید استماع مشکلات شهرستان گرمی می باشد تا گزارشی از جمع بندی این سفردر جلسات هیات دولت مطرح تا درحد مقدورات کشور وامکانات موجود و با اولویت بندی, مشکلات  حل وفصل شود
دکتر امیری تصریح کرد: اشتغال، بیکاری و ایجاد زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری از برنامه های کاری مهم مسئولان کشور است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: سرمایه گذاری درصنعت گردشگری، توجه به آثار تاریخی و تقویت اشتغال پایدار و تامین آب شرب شهری وروستایی از جمله نیازهای این شهرستان می باشد.
دکتر امیری گفت: کشور در همه حوزه های علمی، کشاورزی، فرهنگی، اقتصادی، هنری و اجتماعی دارای ظرفیت های بالایی است که باید برای پیشرفت کشور از این ظرفیت ها استفاده کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز با حضور بخش خصوصی و به همت دولت دو کارخانه تولید شیر آلات ساختمانی به بهره برداری رسید.
وی اظهار داشت: نگاه مردم و نگاه کارگزاران به کارآفرینان و سرمایه گذاران باید نگاه به مجاهدان عرصه اقتصادی باشد و کشور دارای استعدادهای بسیار زیادی است که باید از این استعدادها به درستی استفاده شود.
معاون پارلمانی رئیس جمهور نیروی انسانی را بهترین و مهمترین سرمایه اجتماعی یک کشور دانست و بیان کرد: باید از ظرفیت نیروی انسانی و فناوری های روز جامعه در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنیم.
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت در تلاش است برای حل مسئله کشور و تامین معیشت مردم و بالا رفتن توسعه استان ها، وحل بیکاری و تحقق اشتغال گام بردارد و این نگاه در سطوح بالای دولت هم وجود دارد.
معاون پارلمانی ریاست با اشاره به اینکه امروز کشور در یک نبرد اقتصادی است و کشورهای مرتجع منطقه جنگ تمام عیار دیپلماسی تبلیغاتی و اقتصادی را بر مردم ما تحریم کردند گفت:امروز در شرایط تحریم تحمیلی هستیم و همان گونه که در جنگ تحمیلی، مردم سهم قابل توجهی از پیروزی، علی رغم مشکلات جنگ را بر عهده داشتند امروز نیز باید در برابر دشمن مقاومت کنیم.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...