*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1398/11/17 پنجشنبه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور انجام شد: افتتاح بزرگترین فروشگاه اتکای جنوب غرب کشور در اهواز بزرگترین فروشگاه اتکای جنوب غرب کشور روز پنجشنبه در آیینی با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری در اهواز به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا مدیرعامل سازمان اتکا در این آیین گفت: این فروشگاه یکی از بروزترین و مجهزترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای جنوب غرب کشور است.
عیسی رضایی افزود: سازمان اتکا توانسته است در تعامل با تولیدکنندگان داخلی تسهیلاتی را فراهم کند تا بتوانند محصولات داخلی را تولید و به خانواده نیروهای مسلح و عموم مردم عرضه کنند.
وی بیان کرد: این سازمان در بحث فروشگاهی، تولید و عرضه کالاهای ایرانی پیشتاز بوده و در خط مقدم اقتصاد مقاومتی است.
مدیرعامل سازمان اتکا تصریح کرد: اتکا در بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای تنها فروشگاهی است که با افتخار فقط کالاهای ایرانی را در مسیر تحقق شعار رونق تولید رهبر معظم انقلاب عرضه می‌کند.    
 وی هدف از افتتاح این فروشگاه‌ها را دسترسی آسان مردم به کالای مرغوب و قیمت مناسب دانست و گفت: بیشتر کالاهای عرضه شده در این فروشگاه‌ها از تولیدکنندگان داخل تامین می‌شوند.  
مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا نیز در این آیین اظهارداشت: این فروشگاه در زمینی با مساحت پنج هزار مترمربع، زیربنای سه هزار و ۶۰۰ مترمربع و بیش از ۱۱ هزار قلم کالای متنوع به بهره برداری رسید.  
اعلمی افزود: اقلام سوپری، لوازم خانگی، غرفه پروتیینی و قصابی، محصولات غذایی ترشیجات، سوسیس و کالباس،  غرفه میوه و تره بار، غرفه خشکبار و حبوبات، پوشاک،  محصولات فرهنگی و عفاف و حجاب، غرفه اسباب بازی و لوازم التحریر، خدمات بیمه، فرش و مبلمان و غرفه خدمات حکمت کارت در این فروشگاه به مشتریان عرضه می‌شود.
وی گفت: فروشگاه اتکا با هدف خدمت و تسهیل دسترسی مردم به کالاهای با کیفیت و کوتاه کردن دست دلالان و واسطه گران و کاهش قیمت کالاها راه اندازی شد.
اعلمی تضمین قیمت و کیفیت را از اهداف این سازمان برشمرد و گفت: ترویج و توسعه مصرف کالاهای داخلی از وظایف اصلی فروشگاه‌های اتکا در سراسر کشور است.
بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای جنوب و جنوب غرب کشور همزمان با ایام دهه فجر با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استان به بهره برداری رسید.
بیش از ۵۰۰ فروشگاه اتکا در کشور در حال خدمت رسانی هستند و در سه سطح اتکا محله، اتکا بازار و اتکا ممتاز با هدف ارائه محصولات با کیفیت به خانواده‌های نیروهای مسلح به صورت ویژه و عموم مردم خدمات ارایه می‌کنند.
فروشگاه‌های اتکا در سیلاب خوزستان بخشی از اقلام ضروری سیل زدگان را تامین کردند و در جریان سیلاب سیستان در سال جاری ۵۰ میلیارد ریال در قالب اقلام ضروری و  موادغذایی و بسته‌های حمایتی کمک کرد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری در سفر ۲ روزه خود به استان روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از پالایشگاه بنزین و  پل زیرگذر شوشتر حضور داشت و از مناطق محروم شهرستان‌های کارون، مسجد سلیمان و بهبهان بازدید کرد و قرار است در یادواره شهدای دشت آزادگان نیز شرکت کند.
توزیع اقلام و تجهیزات ورزشی و خدماتی در شهرستان‌های کارون، مسجدسلیمان و بهبهان، بهره‌برداری از استخر دانش بعثت اهواز و آغاز عملیات اجرایی کارخانه MDF شرکت نوین چوب واقع در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز از برنامه‌های سفر معاون پارلمانی رییس جمهوری به خوزستان تاکنون بوده است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...