*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1398/12/20 سه شنبه معاون پارلمانی رئیس جمهور درگذشت راه چمنی را تسلیت گفت دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی درگذشت محمدرضا راه چمنی، نماینده ادوار مجلس را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری متن پیام معاون امورمجلس رئیس جمهور به شرح زیر است:

 
باسمه تعالی
 
انا لله و انا الیه راجعون
 
 
خبر درگذشت دکتر محمدرضا راه چمنی نماینده چندین دوره مجلس شورای اسلامی غم انگیز و متاثرکننده بود.
ایشان انسانی مومن و شریف و متعهد بودند و در چهل و یک سال گذشته که خدمت خود را از جهاد سازندگی شروع کرد همواره خدمتگذاری صدیق بود. عشق و علاقه وی به مردم به ویژه مردم محروم در وجودش موج می زد. در چند دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی این دغدغه وی در فعالیت های پارلمانی ایشان کاملا نمایان بود، در سال هایی که ریاست سازمان بهزیستی کشور را بعهده داشت اقدامات قابل توجهی برای امدادپذیران تحت پوشش آن سازمان انجام داد. در سال های اخیر نیز که جزء کنشگران سیاسی مطرح محسوب می گردید، مراقب اعتقادات و باورهای دینی خود بود.
متواضع و فروتن و ساده زیست بود و از اخلاص ناشی از اعتقادات دینی و مذهبی بهره می برد. خداوند ان شاالله با انبیاء و ائمه و اولیا محشورش گرداند.
اینجانب درگذشت این خدمتگذار صدیق را به خانواده محترم ایشان و فرزندان و بستگان و علاقه مندان وی و مردم شریف و مومن سبزوار که چندین دوره ایشان را به وکالت مجلس شورای اسلامی برگزیدند تسلیت عرض می کنم.


 
 
 
حسینعلی امیری
معاون امورمجلس رئیس جمهور
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...