1391/6/12 یکشنبه
       *سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
عناوین مهم اخبار.
انتقام شهید سلیمانی وقتی است که شر آمریکا از منطقه کم شود

به گزارش روابط عمومی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری ، سیدمحمد حسینی در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در مسجد جامع کیان‌مهر با اشاره به ابعاد شخصیتی و فردی سردار سلیمانی گفت: وقتی که رهبر انقلاب به معرفی ابعاد شخصیت سردار سلیمانی تاکید دارند همه باید در این زمینه بیشتر تلاش کنیم تا شخصیت ایشان را به جوانان معرفی کنیم.
 حسینی تصریح کرد: ما قهرمانان و دلاورانی داشتیم که فقط در یک عرصه درخشش داشتند اما شهید سلیمانی اینگونه نبود و ایشان ابعاد گوناگونی داشت.
وی اظهار داشت: به تعبیر رهبر انقلاب سردار سلیمانی را نباید به عنوان یک فرد تلقی کنیم، سردار سلیمانی به عنوان یک راه یک مدرسه و یک مکتب است که باید از او درس یاد بگیریم.

حسینی تاکید کرد:‌سردار سلیمانی از ماهها، ساعات ها، ثانیه های عمر خود استفاده کرد و این چنین می شود که یک انسان اوج می گیرد و به جایی می رسد که جز خدا نمی بیند و محبوبیتی کم نظیر برای ایشان به وجود می آید.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه خیلی ها تلاش می کنند محبوب بشوند، گفت: بعدا از آن بدرقه امام راحل (ره) ما دیگر سراغ نداریم  اینگونه مردم به عشق و سوگ یک نفر به خیابان بیایند.وقتی کسی صالح شد و امنیت را برای مردم به ارمغان آورد عمرش در جهت خدمت مردم بود ، مردم اینگونه پاسخ می دهند.  پس ما نیاز داریم مکتب سردار سلیمانی که همان مکتب علوی ، حسینی ، مهدوی و رضوی است به خوبی بشناسیم .
وی سردار سلیمانی را یک مدیر تراز جمهوری اسلامی دانست و گفت: حاج قاسم مدیر بحران بود و در سختی و گرفتاری ها مدیریت خوبی داشت. سردار سلیمانی در یک نبرد نابرابر در زیر گلوله و آتش در میان زخمی ها و شهدا بهترین تصمیم را می‌گذفت و به نیروها روحیه می داد.

وی با اشاره به جنایات آمریکا در ایران گفت: آمریکا اگر از سال 32 تاکنون هیچ جنایتی هم نسبت با ملت ما نکرده بود همینکه سردار سرافرز ما را به شهادت رساند کافی بود که ما برای همیشه از آمریکا و کاخ سفید و سردمداران جنایت کار آمریکا متنفر باشیم. اما هنوز هم برخی ها قبله آمالشان آمریکا است.
وی ادامه داد: سردار سلیمانی جاذبه حداکثری داشت و همه را به سمت خود می‌کشید و این باید هنر نیروهای انقلاب باشد که دیگرانی که تحت تأثیر تبلیغات و القائات فضای مجازی فاصله گرفتند را جذب کنیم نه اینکه دفع کنیم، دافعه باید در حد ضرورت باشد.
حسینی گفت: شما دیدید در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی همه آمده بودند و از همه اقشار در این مراسم حضور داشتند و حماسه‌ای به یاد ماندنی را خلق کردند. این حضور میلیونی به دلیل همین روحیه‌ای بود که سردار سلیمانی در جذب افراد داشت.
حسینی خاطرنشان کرد: مغناطیس شخصیت حاج قاسم جاذب بود و همه فطرت‌های پاک را به سمت خودش جذب می‌کرد. 
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: سردار سلیمانی همواره غبطه می‌خورد نسبت به شهدائی که از او جلو زده‌اند. او از کشوری به کشور دیگر برای مبارزه با ظالمان و مستکبران و حمایت از مظلومان می‌رفت. سردار سلیمانی می‌دانست شهدا چه جایگاه رفیعی دارند برای همین اشتیاق داشت به این سمت حرکت کند.
وی ادامه داد: سردار سلیمانی چندین بار زخمی شد و من یک‌بار شاهد زخمی شدن سردار سلیمانی در عملیات بیت‌المقدس بودم و با وجود اینکه خون از بدن سردار جاری بود، انگار نه انگار اتفاقی افتاده و حتی حاضر نبود کسی متوجه شود که او زخمی شده است.
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه سردار سلیمانی در راه انقلاب و اسلام ثابت قدم بود، گفت: سردار 41 سال بعد از انقلاب و از وقتی به سپاه پیوست در میدان حضور داشت و خدمات بسیار ارزشمندی به انقلاب، اسلام و مردم کرد.
حسینی اضافه کرد: همین فرانسه‌ای که وزیر خارجه آن در برابر پرتاب ماهواره سیمرغ ابراز نگرانی می‌کند در زمان جنگ تحمیلی به صدام تجهیزات می‌داد. اینها خودشان چندین پایگاه در منطقه دارند و بعد در برابر پیشرفت ما ابراز نگرانی می‌کنند!
وی ادامه داد: ما ترور سردار سلیمانی را به عنوان یک اقدام تروریستی بین‌المللی می‌دانیم و دست از سر قاتلان سردار سلیمانی برنخواهیم داشت. یقین بدانید نیروهای جبهه مقاومت به آنها ضربه محکمی خواهند زد. البته ما یک ضربه سخت هم به آنها زده‌ایم و اینطور نبوده که ساکت بنشینیم، اما ضربه نهائی وقتی است که شر آمریکا از منطقه ما کنده شود و الحمدلله این کار دارد به تدریج انجام می‌شود.
حسینی تأکید کرد: اینگونه نیست که اینها فکر کنند سردار سلیمانی را ترور می‌کنند یا در فضای مجازی این شهید گرانقدر را سانسور می‌کنند و بعد تمام شده است. آثار وجودی سردار سلیمانی برای همیشه ماندگار است، بازتاب شهادت سردار سلیمانی را در جهان اسلام دیدید که چه هنگامه‌ای به پا کرد.
وی با انتقاد از برخی اظهارات درباره دوگانه کاذب دیپلماسی و میدان گفت: این سخنان ناشی از بینش محدود
ی بود که برخی‌ها داشتند. میدان پشتیبانی دیپلماسی است و اینها در کنار هم هستند، اما باید از موضع قدرت و اقتدار پشت میز مذاکره برویم نه از موضع عجز و ضعف.
حسینی گفت: سردار سلیمانی هم مرد میدان جنگ و هم مرد میدان سیاست بود. البته سیاست نه به آن معنائی که برخی از ما حس می‌کنیم سیاستی که می‌رفت و با روس‌ها مذاکره می‌کرد و آنها را متقاعد می‌کرد که بیایند با داعش مبارزه کنند. 
این استاد دانشگاه با اشاره به نقش تأثیرگذار سردار سلیمانی در خیلی از مسائل و بحران‌ها گفت: در عرصه دیپلماسی، مسئولان ما باید از سردار سلیمانی الگو بگیرند تا بتوانند متفق شوند. سردار سلیمانی می‌توانست خیلی از مسائل و بحران‌ها را حل کند.
وی افزود: سردار سلیمانی در مسائل سیاسی داخلی ورود نمی‌کرد، اما وقتی موضوعی مثل فتنه پیش می‌آمد با قدرت موضع می‌گرفت و نسبت به خطرات هشدار می‌داد.
فايلها
3743159حسيني.jpg 40.635 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...