معاون پارلمانی رئیس جمهور:با روحیه پرکاری، تلاش و مجاهدت دولت آقای رییسی، شرایط کشور حتما بهتر خواهد شد

1400/10/18 شنبه
به گزارش روابط عمومی معاونت پارلمانی ؛سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در نشست تجلیل از واقفان و خیران مدرسه ساز گفت: با روحیه پرکاری، تلاش و مجاهدت دولت آقای رییسی، شرایط کشور حتما بهتر خواهد شد.
حسینی تاکید کرد: در چندماه اخیر در حوزه سلامت و واکسن کرونا ببینید چه گشایش هایی اتفاق افتاده؛ این درحالی است که بعضی می گفتند مشکلات قابل حل نیست.
معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: اما آقای رییسی با رییسان جمهور کشورهای مختلف تماس گرفت و وزارت خارجه را نیز فعال کرد و مشکلات حل شد.
وی با بیان اینکه سیاست خارجی ما قبل از این دولت به جای تعامل با همسایگان و کشورهای منطقه چشم به غرب دوخته بود، افزود:  در دولت سیزدهم ارتباط با کشورهای همسایه و نیز کشورهای عضو سازمان شانگهای برقرار شده و وضعیت کشور بهتر خواهد شد.
حسینی با اشاره به شرایطی که دولت سیزدهم کشور را تحویل گرفت گفت: آقای رییسی دولت را مردادماه در شرایطی تحویل گرفت که امکان پرداخت حقوق کارمندان وجود نداشت.
وی افزود: بواسطه بی توجهی دولت قبل انباشته ای از کارهای نشده وجود دارد که با همت و حرکت جهادی و انقلابی دولت جدید در حال انجام شدن است ، دولت به تعهدات خود عمل می کند و نه تنها می خواهیم پروژه های نیمه تمام را هم به سرانجام برسانیم، بلکه گشایش های نو ایجاد خواهد شد و به آینده کشور بسیار امیدوار هستیم.
معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: برخی پروژه ها بالای 90 درصد رها شده اند؛ در همین کرمان تالارهای بزرگی هست که همان سال 92 می توانست تکمیل و افتتاح شود اما اقدامی برای آنها در هشت سال نشد.
وی بیان کرد: در جای جای کشور از جمله قم که دیروز آنجا بودم، سرمایه گذاری هایی انجام و رها شده است؛ اینها سرمایه های کشور هستند و نمی شود که دولتی بگوید انجام آنها مطابق سلیقه من نیست.
حسینی با بیان اینکه در کشور با شرایط سختی مواجه هستیم از خیران خواست که حمایت های خود را در اجرای پروژه های مختلف و کمک به دولت ادامه دهند.
حسینی با تاکید بر ضرورت تاسی نسل جوان از این افراد و ترویج چنین روحیه های خیرخواهانه گفت: انجام امور خیر است که انسان ها را ماندگار می کند.
وی افزود: مردم ایران از قدیم الایام همواره نام ماندگار وقف خود را حفظ کردند، بلند آوازه شدن در انفاق و داده و دهش هست و ترازوی اعمال نیک خیرین و وافقین  در قیامت سنگین است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور همچنین اظهار داشت: دولت و نظام از هرگونه عمل خیر استقبال می کند.خدمت بی منت به مردم، محبوبیت می آورد، سردار دلها محبوب شد چون خدمت بی منت داشت.
بیشتر >
اخبار برگزیده